23 June, 2024 Sunday Sunday 23rd June, 2024
24 June, 2024 Monday Monday 24th June, 2024
1
0
For rent

Tents

enjoy your stay in a tent

Reserve

For rent

Chalets

enjoy your stay in a private chalet

For rent

Аренда шале і глемпів

Site map

The Harakterpark recreation center has houses of different capacities, but combines them with one important quality – they are all equally comfortable and equipped with all appliances and other household amenities necessary for a full holiday.

 • Parking
 • Glemp
 • Gazebo
 • Water entertainment
 • Tent (Barbecue)
 • Playground
 • Banquet tent
 • Protection
 • Deck chair
 • A place for smoking
 • Summer cafe

Check availability

Chalet

Глемп

CHARACTER

Gazebos

At its core, the fish text is an alternative to the traditional lorem ipsum, which causes some people to be puzzled when trying to read the fish text.

CHARACTER

Beach

At its core, the fish text is an alternative to the traditional lorem ipsum, which causes some people to be puzzled when trying to read the fish text.

CHARACTER

Cafe

At its core, the fish text is an alternative to the traditional lorem ipsum, which causes some people to be puzzled when trying to read the fish text.

CHARACTER

Fishing

At its core, the fish text is an alternative to the traditional lorem ipsum, which causes some people to be puzzled when trying to read the fish text.

Тут буде відео-тур

Шале і Альтанки


Newsletter Sign Up

The News

Договір публічної оферти

ПРАВИЛА ПРОЖИВАННЯ У ХАРАКТЕР park

 • Загальні положення
  1. Правила проживання у ХАРАКТЕР park (надалі – Правила) регламентують основні вимоги щодо користування ХАРАКТЕР park  (надалі – Готель), що здійснює діяльність на території України у сфері надання послуг з тимчасового розміщення (готельних послуг) споживачам, регулюють відносини між споживачами (фізичними особами, які проживають у готелі або мають намір скористатися готельними послугами) та ХАРАКТЕР park, виконавцем цих послуг.
  2. У своїй діяльності ХАРАКТЕР park  керується чинним законодавством України, в тому числі Правилами користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг, затвердженими наказом Державної туристичної адміністрації України № 19 від 17.03.2004р., цими Правилами.
  3. У  Правилах терміни вживаються в такому значенні:

готель – ХАРАКТЕР park, складається із 6 номерів (котеджів) та надає готельні послуги з тимчасового проживання; споживач  – фізична особа, яка замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити товари, роботи, послуги для власних (побутових) потреб;  замовник – фізична або юридична особа, в тому числі суб’єкт туристичної діяльності, що укладає відповідний договір про надання готельних послуг від імені та на користь споживача та здійснює оплату або надає гарантії щодо оплати за цим договором; готельна послуга  – діяльність готелю з розміщення споживача шляхом надання готельного номера для тимчасового проживання, а також інша діяльність, пов’язана з організацією його проживання; складається з основних та додаткових послуг, що надаються споживачеві при розміщенні та проживанні в готелі; основні послуги – послуги готелю, що включаються до вартості номеру і надаються споживачеві згідно з укладеним договором; додаткові послуги – послуги готелю, що не належать до основних послуг готелю, замовляються та сплачуються споживачем додатково за окремим договором; номер – окремий вмебльований котедж, що складається з однієї або декількох кімнат, обладнаних для тимчасового проживання; штрафні санкції – штраф, який сплачується договірною стороною у випадку порушення нею вимог, обумовлених договором або чинним законодавством України; бронювання – процес замовлення замовником (споживачем) основних і/ або додаткових готельних послуг у певному обсязі, з метою їх використання в обумовлені  терміни конкретним споживачем або групою споживачів; групове бронювання – процес замовлення однією особою одночасно трьох та більше номерів; підтвердження заброньованих послуг – письмове підтвердження готелю щодо виконання замовленого обумовленого переліку основних і додаткових послуг згідно з заявкою; відмова в бронюванні послуг – відмова готелю в бронюванні основних і додаткових послуг у визначений договором термін; анулювання – письмова відмова замовника (споживача) від заброньованих послуг. Анулювання поділяється на три види: своєчасне анулювання, пізнє анулювання, неприбуття. В разі пізнього анулювання або неприбуття, готель стягує штраф  з замовника (споживача) згідно з умовами, викладеними в договорі та цих правилах; своєчасне анулювання – відмова замовника (споживача) від використання заброньованих  послуг не пізніше ніж 7 діб до дати запланованого заїзду або в обумовлені договором терміни; неприбуття – фактичне неприбуття споживача, групи споживачів до готелю у день заїзду або ануляція заброньованих послуг менше ніж за 24 години до вказаної дати поселення; дата заїзду –  дата прибуття споживача/ групи споживачів до готелю; дата виїзду – дата виїзду споживача/групи споживачів із готелю; тривале проживання – проживання споживача в Готелі понад 7 (семи) календарних днів.  розрахункова година – година, яка встановлена в готелі і при настанні якої споживач повинен звільнити номер у день виїзду і після якої здійснюється заселення у готель.

 1.  Режим роботи готелю цілодобовий. Розрахункова година встановлена в готелі – 12:00 за київським часом.

Час заселення – 15:00 за київським часом. Час виїзду – 12:00 за київським часом.

 1. Персонал, що бере безпосередню участь у прийомі та обслуговуванні споживачів, має відповідну професійну підготовку та повинен додержуватися правил професійного етикету (бути ввічливим, люб’язним, мати охайний вигляд).

 

 • Інформація про послуги
  1.  ХАРАКТЕР park  розташований за адресою: Київська область, с.Крюківщина, вул.Парникова
  2. ХАРАКТЕР park призначений для тимчасового проживання та обслуговування споживачів, незалежно від місця їх постійного проживання і реєстрації. 
  3. Перелік основних послуг, що входять до ціни номеру:
 • служба приймання: з 10:00 до 20:00;
 • сніданки (з 08:00 до 10:00);
 • користування басейнами ХАРАКТЕР park (без надання шезлонгу)*
 • дитячий майданчик*
 • викликання швидкої допомоги, користування аптечкою першої допомоги;
 • безкоштовне Інтернет з’єднання.
 1. Перелік додаткових послуг, що надаються за окрему плату, та їх вартість знаходяться на сайті https://park.character.ua/. До них відносяться:
 • користування лазнею, чаном
 • прибирання номеру (за запитом)
 • приладдя для мангалу (розпалювачі, дрова тощо)
 • дитяча кімната*
 • послуги ресторану, бару*
 • користування альтанками та бунгало*
 • риболовля (без надання спорядження)
 • прокат спорядження для активного відпочинку на воді (човни, дошки для сапбордингу тощо)*
 • послуги мотузкового парку та зіп лайн*

*послуга знаходиться на відстані від будинку (по лісовій стежці) та надається тільки в літній сезон

 1. Порядок бронювання номерів, укладання договору на готельне обслуговування та оплати послуг

3.1. Готель має право укладати договір з замовником (споживачем) на бронювання номерів шляхом підписання його двома сторонами, а також шляхом прийняття заявки на бронювання за допомогою поштового, телефонного або іншого зв’язку (засобів електронної пошти, включаючи повідомлення у месенджерах), який дозволяє достовірно встановити належність заявки споживачу або замовнику. Договір вважається укладеним тільки в разі письмового акцепту готелем направленої йому заявки на бронювання та досягнення сторонами згоди в обумовленій формі щодо всіх істотних умов. 3.2. При бронюванні номера готель потребує передплати за надання готельних послуг:

 • у випадку бронювання до 2 діб включно – 100% вартості за першу добу проживання з наступною оплатою при заїзді неоплаченої суми.
 • у випадку бронювання від 3 діб – 50%  від загальної вартості за весь період проживання з наступною оплатою при заїзді неоплаченої суми.

   3.3 Готель застосовує наступну політику відміни бронювання та повернення передоплати: 3.3.1 У випадку якщо замовник (споживач) не скористався послугою проживання в зазначений день заїзду, або скасував бронювання менш ніж за 3 доби (72 години) до передбачуваного дня заїзду, передоплата не підлягає поверненню. У такому випадку дане бронювання анулюється.  3.3.2 У випадку якщо замовник (споживач) скасував бронювання в період від 3 до 7 діб до передбачуваного дня заїзду, передоплата підлягає поверненню у розмірі 50% від сплаченої суми на бонусний рахунок споживача. Сума на бонусному рахунку може бути використана споживачем протягом 6 місяців на послуги проживання в ХАРАКТЕР park. 3.3.3 У випадку якщо замовник (споживач) скасував бронювання в період більш ніж за 7 діб до передбачуваного дня заїзду, передоплата підлягає поверненню у розмірі 100% від сплаченої суми способом, що узгоджений із замовником (споживачем). 3.3.4 Будь-яка передоплата на розсуд Адміністрації може бути повернута замовнику (споживачу) у випадку фактичного заселення номеру, який було заброньовано замовником (споживачем) іншими споживачами, і якщо в ньому прожили не менше строку, замовленого особою, яка здійснила бронювання, у вигляді нарахування суми на бонусний рахунок. Ця сума може бути використана замовником (споживачем) протягом 6 місяців з дати нарахування на послуги проживання в ХАРАКТЕР park. 3.4. Моментом укладання договору про надання основних готельних послуг між готелем та споживачем є момент підписання реєстраційної картки встановленого зразка (додаток № 2 до цих Правил) та/або оплати готельних послуг. 3.5. Оформлення проживання в готелі здійснюється співробітником готелю безпосередньо в номері (котеджі) під час заїзду. Для розміщення у готелі споживач повинен мати при собі паспорт або інший документ з фотокарткою, який встановлює особу (закордонний паспорт, посвідчення водія). Споживач заповнює реєстраційну картку встановленого зразка.  3.6. Готель має право застосовувати вільні ціни і тарифи, та систему знижок на всі послуги, що надаються, за винятком тих, щодо яких здійснюється державне регулювання цін та тарифів. 3.7. Оплата за надання послуг стягується попередньо, відповідно з єдиною розрахунковою годиною – 15 година за місцевим часом. За загальним правилом, дія договору на надання послуг закінчується о 12 годині дня, що настає за днем прибуття відвідувача. 3.8. Кожна доба має бути оплачена повністю до 15:00.  При продовженні проживання в готелі споживач сплачує 100% вартості проживання за продовжений період. 3.9. Готель має право списати з карткового рахунку споживача кошти для відшкодування вартості послуг, якими споживач скористався в готелі, але які не було враховано момент його вибуття з готелю, або за нанесені пошкодження власності готелю протягом 90 календарних днів з моменту вибуття споживача.    3.10. При необхідності продовження проживання в готелі, замовник/споживач може звернутися до адміністратора відділу прийому та розміщення. Продовження проживання в готелі можливе за умови наявності вільних номерів. У разі подовження періоду проживання, споживач має підписати нову реєстраційну картку, де будуть зазначені актуальні умови надання послуг, та здійснити оплату згідно п 3.6 Правил. 3.12. При розміщенні дітей віком до 5 років з батьками в одному номері без надання додаткового місця плата за проживання дітей не стягується. 3.13. В день заїзду до заселення в готель, споживач зобов’язаний внести грошову заставу у розмірі 3000 (три тисячі) гривень, у зв’язку з можливими ризиками пошкодження готельного майна. Застава вноситься шляхом блокування коштів на картковому рахунку споживача за допомогою платіжної системи. При відсутності збитків, по закінченні проживання в готелі, а також за умови оплати всіх послуг, наданих готелем споживачу – грошова застава повертається протягом доби з моменту розрахункової години (12:00). У випадку серйозного пошкодження готельного майна споживач зобов’язаний внести додаткові грошові кошти, щоб покрити наслідки збитків. 3.14 Всі розрахунки за всі основні та додаткові послуги Готелю проводяться виключно в національній валюті України (гривня). 

 1. Порядок надання основних послуг

4.1. Після оформлення проживання (п. 3.4. Правил) та оплати готельних послуг споживачу видається ключ від номеру. У випадку втрати споживачем ключа, останній має сплатити вартість ключа згідно прейскуранту.  4.2. Споживач має право розірвати договір про надання готельних послуг у будь-який час за умови оплати фактично наданих готелем послуг. Порядок розірвання договору про надання готельних послуг зі споживачем встановлюється чинним законодавством. Порядок розірвання договору про надання готельних послуг з замовником встановлюється чинним законодавством. 4.3. Готель має право відмовити в поселенні у наступних випадках: – у споживача відсутні документи, які посвідчують особу, документи недійсні чи прострочені, є підозри на те, що документи фальшиві; – у споживачів неохайний, брудний зовнішній вигляд, він знаходиться у нетверезому стані, неадекватно, агресивно поводиться; – в інших випадках, передбачених діючих законодавством. 4.4. Готель не відповідає за схоронність речей, внесених до готелю споживачем, що проживають у ньому.  4.5.  У разі виявлення забутих речей готель зобов’язаний повідомити про це власника речей (за умови, що їх власник відомий). У разі, якщо замовник (споживач) не має можливості забрати речі самостійно, Готель може надіслати речі замовнику (споживачу), скориставшись послугами сторонніх перевізників (Нова Пошта) за кошт останнього. Готель здійснює відправку забутих речей протягом тижня з моменту виявлення (за умови, що замовник (споживач) надіслав необхідні дані для оформлення відправлення). Забуті речі зберігаються у готелі протягом шести місяців, після чого знищуються, про що складається акт встановленої форми. 4.6. Готель залишає за собою право ведення відеоспостереження у місцях загального користування (зони загального користування, паркування, територія тощо) в цілях забезпечення безпеки споживачів, відвідувачів та працівників готелю. Вся інформація реєструється, записується на цифрові носії та зберігається. Підписанням реєстраційної картки на проживання споживач приймає до уваги і не заперечує проти факту використання на території готелю (крім номерів і туалетних кабін) систем відеоспостереження. 4.7. Споживач  зобов’язаний  дотримуватись встановлених в готелі правил проживання та правил пожежної безпеки. Якщо споживач неодноразово порушує внутрішні правила проживання у готелі, що призводить до матеріальних збитків, а також створює незручності для інших споживачів, готель має право відмовити у поселенні або розірвати договір про надання готельних послуг (здійснити виселення) та внести відповідного споживача до “чорного списку клієнтів”. “Чорний список клієнтів” – список недобросовісних гостей готелю, який містить ідентифікуючі дані клієнта, та відповідно до якого адміністрація готелю має право відмовити клієнту у наданні послуг. 4.8. Споживач має право запрошувати гостей до номеру (котеджу). За кожного гостя, незалежно від того, чи залишається він проживати, стягується додаткова плата.  4.9. Допускається проживання в готелі з тваринами (коти та собаки вагою до 8 кг). У такому разі до вартості проживання включається додаткова плата за розміщення тварини у розмірі 2000 грн. У разі пошкодження твариною майна готелю або території, гість зобов’язується першочергово відшкодувати збитки за підрахунками готелю. Проживання з собаками вагою більше 8 кг узгоджується окремо при бронюванні, та береться додаткова застава.  4.10. В номерах готелю (котеджах) куріння забороняється. 4.11. У випадку куріння в номерах (включаючи пристрої нагріву тютюну, електронні цигарки, кальяни тощо) або проживанні в номері з твариною до вартості номеру споживача буде включена вартість додаткового прибирання в розмірі від 2000 грн. Факт куріння в номері або проживання в номері з твариною фіксується в акті, який складається та підписується працівниками служби готельного господарства та адміністратором. При складанні акту присутність споживача не обов’язкова. 4.12. Якщо споживач бажає, щоб його не турбували, він може повісити на ручці двері зовні табличку з написом “не турбувати”, яка знаходиться в номері. Якщо табличка з написом “не турбувати” не знімається гостем більше 2 діб поспіль, працівники готелю мають право зайти в номер для перевірки стану здоров’я гостей та прибирання. 4.13. При виході з номеру споживач зобов’язаний виключити всі електроприлади (крім мінібара та кондиціонера). В номерах забороняється використовувати трійники та подовжувачі, потужні електроприлади: в тому числі нагрівальні, крім випадків, коли ці прилади входять до стандартного обладнання номеру або видані для користування персоналом готелю. Неприпустимо залишати без необхідності відкритими крани холодної та гарячої води, забороняється залишати їх відкритими після виходу з номеру.

 1. Захист персональних даних

5.1. Згідно з Законом України «Про захист персональних даних» готель є володільцем бази персональних даних. Підписанням реєстраційної карт споживач надає свою однозначну згоду/дозвіл на:

 • обробку готелем персональних даних суб’єкта персональних даних (будь-якої інформації про суб’єкта персональних даних або інформації, що стосується суб’єкта персональних даних, в тому числі, однак не виключно, інформації щодо прізвища, власного імені, по батькові, паспортних даних, реєстраційний номер облікової картки платника податків, дати, місця народження,  громадянства, адреси проживання, адреси реєстрації, тощо (надалі – «Персональні дані») з метою:

– укладення, зміни, припинення договорів, виконання договорів, а також для здійснення дій, пов’язаних із укладенням, зміною, припиненням та/або виконанням договорів, у тому числі шляхом здійснення прямих контактів із суб’єктом персональних даних за допомогою засобів зв’язку; – надання третіми особами (будь-які особи з якими готель перебуває у договірних відносинах) для виконання своїх функцій та/або для виконання укладених готелем договорів; – захисту готелем своїх прав та інтересів, у т.ч. передача даних фінансовим установам;  – передачі (поширення), у т.ч. транскордонне, готелем  персональних даних Третім особам, зміни, знищення персональних даних або обмеження доступу до них, включення персональних даних до бази персональних даних без необхідності надання суб’єкту персональних даних письмового повідомлення про здійснення зазначених дій.  5.2. Суб’єкти персональних даних надають свою згоду на обробку персональних даних на термін, який є необхідним відповідно до мети обробки персональних даних, передбаченої даною згодою/дозволом, однак у будь-якому випадку до моменту припинення діяльності готелю та/або його правонаступників.  Підписанням реєстраційної картки суб’єкти персональних даних підтверджують факт інформування його/їх про включення персональних даних до бази персональних даних готелю, факт ознайомлення суб’єктів персональних даних у письмовій формі з правами суб’єктів персональних даних, передбаченими ЗУ «Про захист персональних даних», метою обробки персональних даних, інформацією щодо осіб, яким можуть передаватися персональні дані. Застереження: Термін «обробка персональних даних» визначається чинним законодавством, зокрема Законом України «Про захист персональних даних», та означає будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

 1. Відповідальність готелю та споживачів за невиконання обов’язків під час надання готельних послуг

6.1. Готель зобов’язаний забезпечити якісне надання готельних послуг згідно з вимогами чинного законодавства, цих Правил та договору. 6.2. За умови невиконання повністю або частково договірних зобов’язань, пов’язаних з наданням готельних послуг, винна сторона має відшкодувати іншій стороні завдані цим збитки. 6.3. При неможливості (відмови) виконати обов’язки щодо надання готельних послуг готель зобов’язаний, на вимогу споживача, повернути передоплату внесену напередодні. 6.4. Споживач при виявленні недоліків у наданій послузі, невідповідності послуги присвоєній категорії готелю має право за своїм вибором вимагати усунення недоліків безоплатно та у визначений термін. 6.5. Готель відповідно до чинного законодавства України не несе відповідальності за недоліки в наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача чи в результаті дії непереборної сили. 6.6. Відшкодування збитків, що були заподіяні споживачем у зв’язку з втратою або пошкодженням майна готелю, здійснюється ним відповідно до чинного законодавства України на підставі Прейскуранту тарифів на відшкодування збитків, який є Додатком № 3 до цих Правил. Факт пошкодження та/або знищення майна готелю фіксується в акті, який складається та підписується працівниками служби готельного господарства та адміністратором. Присутність споживача при складанні відповідного акту не обов’язкова. Готель має право списати з карткового рахунку споживача кошти для відшкодування нанесених пошкоджень власності готелю протягом 90 календарних днів з моменту вибуття споживача.  6.7. Споживачам, які проживають в готелі забороняється: – приносити та зберігати в номерах речі, матеріали та предмети небезпечні для життя та здоров’я споживачів, відвідувачів, співробітників та збереження майна; –  залишати в номерах сторонніх осіб на період відсутності, а також передавати їм ключ від номеру без попередження адміністрації готелю; 6.8. За збереження поставлених на території готелю транспортних засобів несуть відповідальність власники таких транспортних засобів. 6.9. Порядок вирішення спорів між готелем та споживачем/замовником визначається в договорі про надання готельних послуг.

 1. Контроль за дотриманням Правил

7.1. Контроль за дотриманням готелем цих Правил здійснюють місцеві державні адміністрації і органи самоврядування, центральний орган виконавчої влади з питань туризму та інші органи виконавчої влади в межах їх компетенції. 7.2. Контроль за дотриманням споживачами та персоналом цих Правил здійснює керівництво готелю.

 • Загальні положення
  1. Правила проживання у ХАРАКТЕР park (надалі – Правила) регламентують основні вимоги щодо користування ХАРАКТЕР park  (надалі – Готель), що здійснює діяльність на території України у сфері надання послуг з тимчасового розміщення (готельних послуг) споживачам, регулюють відносини між споживачами (фізичними особами, які проживають у готелі або мають намір скористатися готельними послугами) та ХАРАКТЕР park, виконавцем цих послуг.
  2. У своїй діяльності ХАРАКТЕР park  керується чинним законодавством України, в тому числі Правилами користування готелями й аналогічними засобами розміщення та надання готельних послуг, затвердженими наказом Державної туристичної адміністрації України № 19 від 17.03.2004р., цими Правилами.
  3. У  Правилах терміни вживаються в такому значенні:

готель – ХАРАКТЕР park, складається із 6 номерів (котеджів) та надає готельні послуги з тимчасового проживання; споживач  – фізична особа, яка замовляє, використовує або має намір придбати чи замовити товари, роботи, послуги для власних (побутових) потреб;  замовник – фізична або юридична особа, в тому числі суб’єкт туристичної діяльності, що укладає відповідний договір про надання готельних послуг від імені та на користь споживача та здійснює оплату або надає гарантії щодо оплати за цим договором; готельна послуга  – діяльність готелю з розміщення споживача шляхом надання готельного номера для тимчасового проживання, а також інша діяльність, пов’язана з організацією його проживання; складається з основних та додаткових послуг, що надаються споживачеві при розміщенні та проживанні в готелі; основні послуги – послуги готелю, що включаються до вартості номеру і надаються споживачеві згідно з укладеним договором; додаткові послуги – послуги готелю, що не належать до основних послуг готелю, замовляються та сплачуються споживачем додатково за окремим договором; номер – окремий вмебльований котедж, що складається з однієї або декількох кімнат, обладнаних для тимчасового проживання; штрафні санкції – штраф, який сплачується договірною стороною у випадку порушення нею вимог, обумовлених договором або чинним законодавством України; бронювання – процес замовлення замовником (споживачем) основних і/ або додаткових готельних послуг у певному обсязі, з метою їх використання в обумовлені  терміни конкретним споживачем або групою споживачів; групове бронювання – процес замовлення однією особою одночасно трьох та більше номерів; підтвердження заброньованих послуг – письмове підтвердження готелю щодо виконання замовленого обумовленого переліку основних і додаткових послуг згідно з заявкою; відмова в бронюванні послуг – відмова готелю в бронюванні основних і додаткових послуг у визначений договором термін; анулювання – письмова відмова замовника (споживача) від заброньованих послуг. Анулювання поділяється на три види: своєчасне анулювання, пізнє анулювання, неприбуття. В разі пізнього анулювання або неприбуття, готель стягує штраф  з замовника (споживача) згідно з умовами, викладеними в договорі та цих правилах; своєчасне анулювання – відмова замовника (споживача) від використання заброньованих  послуг не пізніше ніж 7 діб до дати запланованого заїзду або в обумовлені договором терміни; неприбуття – фактичне неприбуття споживача, групи споживачів до готелю у день заїзду або ануляція заброньованих послуг менше ніж за 24 години до вказаної дати поселення; дата заїзду –  дата прибуття споживача/ групи споживачів до готелю; дата виїзду – дата виїзду споживача/групи споживачів із готелю; тривале проживання – проживання споживача в Готелі понад 7 (семи) календарних днів.  розрахункова година – година, яка встановлена в готелі і при настанні якої споживач повинен звільнити номер у день виїзду і після якої здійснюється заселення у готель.

 1.  Режим роботи готелю цілодобовий. Розрахункова година встановлена в готелі – 12:00 за київським часом.

Час заселення – 15:00 за київським часом. Час виїзду – 12:00 за київським часом.

 1. Персонал, що бере безпосередню участь у прийомі та обслуговуванні споживачів, має відповідну професійну підготовку та повинен додержуватися правил професійного етикету (бути ввічливим, люб’язним, мати охайний вигляд).

 

 • Інформація про послуги
  1.  ХАРАКТЕР park  розташований за адресою: Київська область, с.Крюківщина, вул.Парникова
  2. ХАРАКТЕР park призначений для тимчасового проживання та обслуговування споживачів, незалежно від місця їх постійного проживання і реєстрації. 
  3. Перелік основних послуг, що входять до ціни номеру:
 • служба приймання: з 10:00 до 20:00;
 • сніданки (з 08:00 до 10:00);
 • користування басейнами ХАРАКТЕР park (без надання шезлонгу)*
 • дитячий майданчик*
 • викликання швидкої допомоги, користування аптечкою першої допомоги;
 • безкоштовне Інтернет з’єднання.
 1. Перелік додаткових послуг, що надаються за окрему плату, та їх вартість знаходяться на сайті https://park.character.ua/. До них відносяться:
 • користування лазнею, чаном
 • прибирання номеру (за запитом)
 • приладдя для мангалу (розпалювачі, дрова тощо)
 • дитяча кімната*
 • послуги ресторану, бару*
 • користування альтанками та бунгало*
 • риболовля (без надання спорядження)
 • прокат спорядження для активного відпочинку на воді (човни, дошки для сапбордингу тощо)*
 • послуги мотузкового парку та зіп лайн*

*послуга знаходиться на відстані від будинку (по лісовій стежці) та надається тільки в літній сезон

 1. Порядок бронювання номерів, укладання договору на готельне обслуговування та оплати послуг

3.1. Готель має право укладати договір з замовником (споживачем) на бронювання номерів шляхом підписання його двома сторонами, а також шляхом прийняття заявки на бронювання за допомогою поштового, телефонного або іншого зв’язку (засобів електронної пошти, включаючи повідомлення у месенджерах), який дозволяє достовірно встановити належність заявки споживачу або замовнику. Договір вважається укладеним тільки в разі письмового акцепту готелем направленої йому заявки на бронювання та досягнення сторонами згоди в обумовленій формі щодо всіх істотних умов. 3.2. При бронюванні номера готель потребує передплати за надання готельних послуг:

 • у випадку бронювання до 2 діб включно – 100% вартості за першу добу проживання з наступною оплатою при заїзді неоплаченої суми.
 • у випадку бронювання від 3 діб – 50%  від загальної вартості за весь період проживання з наступною оплатою при заїзді неоплаченої суми.

   3.3 Готель застосовує наступну політику відміни бронювання та повернення передоплати: 3.3.1 У випадку якщо замовник (споживач) не скористався послугою проживання в зазначений день заїзду, або скасував бронювання менш ніж за 3 доби (72 години) до передбачуваного дня заїзду, передоплата не підлягає поверненню. У такому випадку дане бронювання анулюється.  3.3.2 У випадку якщо замовник (споживач) скасував бронювання в період від 3 до 7 діб до передбачуваного дня заїзду, передоплата підлягає поверненню у розмірі 50% від сплаченої суми на бонусний рахунок споживача. Сума на бонусному рахунку може бути використана споживачем протягом 6 місяців на послуги проживання в ХАРАКТЕР park. 3.3.3 У випадку якщо замовник (споживач) скасував бронювання в період більш ніж за 7 діб до передбачуваного дня заїзду, передоплата підлягає поверненню у розмірі 100% від сплаченої суми способом, що узгоджений із замовником (споживачем). 3.3.4 Будь-яка передоплата на розсуд Адміністрації може бути повернута замовнику (споживачу) у випадку фактичного заселення номеру, який було заброньовано замовником (споживачем) іншими споживачами, і якщо в ньому прожили не менше строку, замовленого особою, яка здійснила бронювання, у вигляді нарахування суми на бонусний рахунок. Ця сума може бути використана замовником (споживачем) протягом 6 місяців з дати нарахування на послуги проживання в ХАРАКТЕР park. 3.4. Моментом укладання договору про надання основних готельних послуг між готелем та споживачем є момент підписання реєстраційної картки встановленого зразка (додаток № 2 до цих Правил) та/або оплати готельних послуг. 3.5. Оформлення проживання в готелі здійснюється співробітником готелю безпосередньо в номері (котеджі) під час заїзду. Для розміщення у готелі споживач повинен мати при собі паспорт або інший документ з фотокарткою, який встановлює особу (закордонний паспорт, посвідчення водія). Споживач заповнює реєстраційну картку встановленого зразка.  3.6. Готель має право застосовувати вільні ціни і тарифи, та систему знижок на всі послуги, що надаються, за винятком тих, щодо яких здійснюється державне регулювання цін та тарифів. 3.7. Оплата за надання послуг стягується попередньо, відповідно з єдиною розрахунковою годиною – 15 година за місцевим часом. За загальним правилом, дія договору на надання послуг закінчується о 12 годині дня, що настає за днем прибуття відвідувача. 3.8. Кожна доба має бути оплачена повністю до 15:00.  При продовженні проживання в готелі споживач сплачує 100% вартості проживання за продовжений період. 3.9. Готель має право списати з карткового рахунку споживача кошти для відшкодування вартості послуг, якими споживач скористався в готелі, але які не було враховано момент його вибуття з готелю, або за нанесені пошкодження власності готелю протягом 90 календарних днів з моменту вибуття споживача.    3.10. При необхідності продовження проживання в готелі, замовник/споживач може звернутися до адміністратора відділу прийому та розміщення. Продовження проживання в готелі можливе за умови наявності вільних номерів. У разі подовження періоду проживання, споживач має підписати нову реєстраційну картку, де будуть зазначені актуальні умови надання послуг, та здійснити оплату згідно п 3.6 Правил. 3.12. При розміщенні дітей віком до 5 років з батьками в одному номері без надання додаткового місця плата за проживання дітей не стягується. 3.13. В день заїзду до заселення в готель, споживач зобов’язаний внести грошову заставу у розмірі 3000 (три тисячі) гривень, у зв’язку з можливими ризиками пошкодження готельного майна. Застава вноситься шляхом блокування коштів на картковому рахунку споживача за допомогою платіжної системи. При відсутності збитків, по закінченні проживання в готелі, а також за умови оплати всіх послуг, наданих готелем споживачу – грошова застава повертається протягом доби з моменту розрахункової години (12:00). У випадку серйозного пошкодження готельного майна споживач зобов’язаний внести додаткові грошові кошти, щоб покрити наслідки збитків. 3.14 Всі розрахунки за всі основні та додаткові послуги Готелю проводяться виключно в національній валюті України (гривня). 

 1. Порядок надання основних послуг

4.1. Після оформлення проживання (п. 3.4. Правил) та оплати готельних послуг споживачу видається ключ від номеру. У випадку втрати споживачем ключа, останній має сплатити вартість ключа згідно прейскуранту.  4.2. Споживач має право розірвати договір про надання готельних послуг у будь-який час за умови оплати фактично наданих готелем послуг. Порядок розірвання договору про надання готельних послуг зі споживачем встановлюється чинним законодавством. Порядок розірвання договору про надання готельних послуг з замовником встановлюється чинним законодавством. 4.3. Готель має право відмовити в поселенні у наступних випадках: – у споживача відсутні документи, які посвідчують особу, документи недійсні чи прострочені, є підозри на те, що документи фальшиві; – у споживачів неохайний, брудний зовнішній вигляд, він знаходиться у нетверезому стані, неадекватно, агресивно поводиться; – в інших випадках, передбачених діючих законодавством. 4.4. Готель не відповідає за схоронність речей, внесених до готелю споживачем, що проживають у ньому.  4.5.  У разі виявлення забутих речей готель зобов’язаний повідомити про це власника речей (за умови, що їх власник відомий). У разі, якщо замовник (споживач) не має можливості забрати речі самостійно, Готель може надіслати речі замовнику (споживачу), скориставшись послугами сторонніх перевізників (Нова Пошта) за кошт останнього. Готель здійснює відправку забутих речей протягом тижня з моменту виявлення (за умови, що замовник (споживач) надіслав необхідні дані для оформлення відправлення). Забуті речі зберігаються у готелі протягом шести місяців, після чого знищуються, про що складається акт встановленої форми. 4.6. Готель залишає за собою право ведення відеоспостереження у місцях загального користування (зони загального користування, паркування, територія тощо) в цілях забезпечення безпеки споживачів, відвідувачів та працівників готелю. Вся інформація реєструється, записується на цифрові носії та зберігається. Підписанням реєстраційної картки на проживання споживач приймає до уваги і не заперечує проти факту використання на території готелю (крім номерів і туалетних кабін) систем відеоспостереження. 4.7. Споживач  зобов’язаний  дотримуватись встановлених в готелі правил проживання та правил пожежної безпеки. Якщо споживач неодноразово порушує внутрішні правила проживання у готелі, що призводить до матеріальних збитків, а також створює незручності для інших споживачів, готель має право відмовити у поселенні або розірвати договір про надання готельних послуг (здійснити виселення) та внести відповідного споживача до “чорного списку клієнтів”. “Чорний список клієнтів” – список недобросовісних гостей готелю, який містить ідентифікуючі дані клієнта, та відповідно до якого адміністрація готелю має право відмовити клієнту у наданні послуг. 4.8. Споживач має право запрошувати гостей до номеру (котеджу). За кожного гостя, незалежно від того, чи залишається він проживати, стягується додаткова плата.  4.9. Допускається проживання в готелі з тваринами (коти та собаки вагою до 8 кг). У такому разі до вартості проживання включається додаткова плата за розміщення тварини у розмірі 2000 грн. У разі пошкодження твариною майна готелю або території, гість зобов’язується першочергово відшкодувати збитки за підрахунками готелю. Проживання з собаками вагою більше 8 кг узгоджується окремо при бронюванні, та береться додаткова застава.  4.10. В номерах готелю (котеджах) куріння забороняється. 4.11. У випадку куріння в номерах (включаючи пристрої нагріву тютюну, електронні цигарки, кальяни тощо) або проживанні в номері з твариною до вартості номеру споживача буде включена вартість додаткового прибирання в розмірі від 2000 грн. Факт куріння в номері або проживання в номері з твариною фіксується в акті, який складається та підписується працівниками служби готельного господарства та адміністратором. При складанні акту присутність споживача не обов’язкова. 4.12. Якщо споживач бажає, щоб його не турбували, він може повісити на ручці двері зовні табличку з написом “не турбувати”, яка знаходиться в номері. Якщо табличка з написом “не турбувати” не знімається гостем більше 2 діб поспіль, працівники готелю мають право зайти в номер для перевірки стану здоров’я гостей та прибирання. 4.13. При виході з номеру споживач зобов’язаний виключити всі електроприлади (крім мінібара та кондиціонера). В номерах забороняється використовувати трійники та подовжувачі, потужні електроприлади: в тому числі нагрівальні, крім випадків, коли ці прилади входять до стандартного обладнання номеру або видані для користування персоналом готелю. Неприпустимо залишати без необхідності відкритими крани холодної та гарячої води, забороняється залишати їх відкритими після виходу з номеру.

 1. Захист персональних даних

5.1. Згідно з Законом України «Про захист персональних даних» готель є володільцем бази персональних даних. Підписанням реєстраційної карт споживач надає свою однозначну згоду/дозвіл на:

 • обробку готелем персональних даних суб’єкта персональних даних (будь-якої інформації про суб’єкта персональних даних або інформації, що стосується суб’єкта персональних даних, в тому числі, однак не виключно, інформації щодо прізвища, власного імені, по батькові, паспортних даних, реєстраційний номер облікової картки платника податків, дати, місця народження,  громадянства, адреси проживання, адреси реєстрації, тощо (надалі – «Персональні дані») з метою:

– укладення, зміни, припинення договорів, виконання договорів, а також для здійснення дій, пов’язаних із укладенням, зміною, припиненням та/або виконанням договорів, у тому числі шляхом здійснення прямих контактів із суб’єктом персональних даних за допомогою засобів зв’язку; – надання третіми особами (будь-які особи з якими готель перебуває у договірних відносинах) для виконання своїх функцій та/або для виконання укладених готелем договорів; – захисту готелем своїх прав та інтересів, у т.ч. передача даних фінансовим установам;  – передачі (поширення), у т.ч. транскордонне, готелем  персональних даних Третім особам, зміни, знищення персональних даних або обмеження доступу до них, включення персональних даних до бази персональних даних без необхідності надання суб’єкту персональних даних письмового повідомлення про здійснення зазначених дій.  5.2. Суб’єкти персональних даних надають свою згоду на обробку персональних даних на термін, який є необхідним відповідно до мети обробки персональних даних, передбаченої даною згодою/дозволом, однак у будь-якому випадку до моменту припинення діяльності готелю та/або його правонаступників.  Підписанням реєстраційної картки суб’єкти персональних даних підтверджують факт інформування його/їх про включення персональних даних до бази персональних даних готелю, факт ознайомлення суб’єктів персональних даних у письмовій формі з правами суб’єктів персональних даних, передбаченими ЗУ «Про захист персональних даних», метою обробки персональних даних, інформацією щодо осіб, яким можуть передаватися персональні дані. Застереження: Термін «обробка персональних даних» визначається чинним законодавством, зокрема Законом України «Про захист персональних даних», та означає будь-яку дію або сукупність дій, таких як збирання, реєстрація, накопичення, зберігання, адаптування, зміна, поновлення, використання і поширення (розповсюдження, реалізація, передача), знеособлення, знищення персональних даних, у тому числі з використанням інформаційних (автоматизованих) систем.

 1. Відповідальність готелю та споживачів за невиконання обов’язків під час надання готельних послуг

6.1. Готель зобов’язаний забезпечити якісне надання готельних послуг згідно з вимогами чинного законодавства, цих Правил та договору. 6.2. За умови невиконання повністю або частково договірних зобов’язань, пов’язаних з наданням готельних послуг, винна сторона має відшкодувати іншій стороні завдані цим збитки. 6.3. При неможливості (відмови) виконати обов’язки щодо надання готельних послуг готель зобов’язаний, на вимогу споживача, повернути передоплату внесену напередодні. 6.4. Споживач при виявленні недоліків у наданій послузі, невідповідності послуги присвоєній категорії готелю має право за своїм вибором вимагати усунення недоліків безоплатно та у визначений термін. 6.5. Готель відповідно до чинного законодавства України не несе відповідальності за недоліки в наданих послугах, якщо доведе, що вони виникли з вини самого споживача чи в результаті дії непереборної сили. 6.6. Відшкодування збитків, що були заподіяні споживачем у зв’язку з втратою або пошкодженням майна готелю, здійснюється ним відповідно до чинного законодавства України на підставі Прейскуранту тарифів на відшкодування збитків, який є Додатком № 3 до цих Правил. Факт пошкодження та/або знищення майна готелю фіксується в акті, який складається та підписується працівниками служби готельного господарства та адміністратором. Присутність споживача при складанні відповідного акту не обов’язкова. Готель має право списати з карткового рахунку споживача кошти для відшкодування нанесених пошкоджень власності готелю протягом 90 календарних днів з моменту вибуття споживача.  6.7. Споживачам, які проживають в готелі забороняється: – приносити та зберігати в номерах речі, матеріали та предмети небезпечні для життя та здоров’я споживачів, відвідувачів, співробітників та збереження майна; –  залишати в номерах сторонніх осіб на період відсутності, а також передавати їм ключ від номеру без попередження адміністрації готелю; 6.8. За збереження поставлених на території готелю транспортних засобів несуть відповідальність власники таких транспортних засобів. 6.9. Порядок вирішення спорів між готелем та споживачем/замовником визначається в договорі про надання готельних послуг.

 1. Контроль за дотриманням Правил

7.1. Контроль за дотриманням готелем цих Правил здійснюють місцеві державні адміністрації і органи самоврядування, центральний орган виконавчої влади з питань туризму та інші органи виконавчої влади в межах їх компетенції.

7.2. Контроль за дотриманням споживачами та персоналом цих Правил здійснює керівництво готелю.

ФОП Бровченко Микола Олександрович, 3108619434;  Юридична адреса: 09440, с.Розкішна, вул. Залічнична, 11;  Фактична адреса: 08136, с.Крюківщина, вул. Парникова, 5