Незабутня рибалка в ХАРАКТЕР park!

Запрошуємо відмінно порибалити та відпочити з сім’єю та друзями в ХАРАКТЕР park. В нашому озері ви можете впіймати щуку, карася, лускатого коропа, дзеркального коропа, окуня, судака, плотвау і товстолоба!

Літній період:

4:30–21:30 — 300,00 грн.

4:30–13:00 та 13:00–21:30 — 200,00 грн. (тільки будні!)

 

Зимовий період:

Режим роботи водойми в зимовий сезон уточнюється перед початком риболовлі.

 

Контакт для довідок та бронювання: 050-524-34-40

Дзвінки приймаються пн-пт, 10:00–18.00

Принципи спортивної риболовлі

На озері вітається принцип: «піймав, зважив, сфотографувався, відпустив, дав половити іншим».

Виловлена риба випускається назад у водойму! На розгляд адміністрації у вигляді бонусу можна взяти з собою або приготувати на місці рибу (щука, карась, лускатий короп, дзеркальний короп, окунь, судак, плотва, товстолоба від 0,5 до 3,00 кг, після зважування черговим адміністратором) на 1 відловний квиток: половина дня — 2 кг; світловий день та більше — 3 кг. Решта улову відразу ж випускається назад у водоймище або ж після зважування купується за ціною згідно з прайсом.

Прохання сильно травмовану рибу будь-якого розміру не відпускати назад у водоймище – приносити і залишати на охороні.

Кожна вимостка (місток) розрахована на 2-3 рибалки.

Бронь вважається прийнятою після 100% передоплати узгоджених послуг. Без передоплати броня вважається не підтвердженою. Оплата може бути здійснена як за готівковим, так і безготівковим розрахунком. Банківські реквізити, а також погоджені подробиці риболовлі (дата, час, вартість та інше) надсилаються смс-повідомленням на контактний телефон бронюючого. Про оплату необхідно обов’язково повідомити, мати при собі квитанцію. У разі оплати та подальшої неявки на риболовлю та/або відмови від риболовлі оплата не повертається та не переноситься на інші дні.

Загальні правила

З рибалкою може безкоштовно перебувати на водоймі його сім’я (дружина та діти до 14 років) якщо вони не рибалять і не беруть участь у процесі лову. Якщо ловлять-так само оплачує риболовлю. Всі інші (друзі, гості, запрошені, водії, кухарі, слуги, родичі рибалки тощо) оплачують повну вартість риболовлі і можуть перебувати на водоймі і ловити рибу.

Будь-яка снасть для лову коропа має бути з одним гачком. Наявність коропового мату, підсаку з м’якою мережею, ваги для зважування улову так само обов’язково.

Заборонено використання будь-яких браконьєрських снастей (макушатники, супутники, смоктухи, драчі, доріжки, донки, сітки тощо).

Для риболовлі на хижу рибу обов’язково мати при собі підсак, позівник (пристосування для вилучення гачка або блешні з пащі хижої риби), рибний екстрактор (металеві щипці для відчепа гачка або трійника з пащі риби) і ваги для зважування улову.

У садку (і в ін.) у рибалки може знаходитися тільки та риба, яку він планує забирати з собою (згідно з нормами вилову, встановленими на водоймі). Вся решта риби оплачується згідно з прейскурантом на місці! У разі відмови адміністрація залишає за собою право відмовити у подальшій риболовлі та конфіскувати рибу!

При виявленні захованої риби (умертвленої, пошкодженої чи живої) стягується штраф у розмірі 250 грн. за 1 кг риби, а за особини риби понад 3 кг – 500 грн. за кожний кг риби.

Перед початком риболовлі рибалок має надати документи, що підтверджують його особу.

Рибалка на спінінги передбачена тільки в спеціально відведених місцях, за попередньою домовленістю з рибохороною.

Автотранспортні засоби рибалок, а також інших гостей водоймища, на весь час риболовлі залишаються на парковці.

На нічну (добову) риболовлю на водоймі запроваджено обмеження. Така рибалка дозволена постійним клієнтам (на розсуд керівництва водоймища).

Заїзди та виїзди з водойми дозволені лише у світлий час доби.

Під час всього перебування на риболовлі прохання не порушувати моральних та етичних норм поведінки. На водоймі заборонено надмірно вживати спиртні напої, сильно шуміти, голосно співати, включати музику і купатися в нічний час і в невстановлених місцях.

Забороняється перебування на території господарства із собаками бійцівських, охоронно-сторожових та мисливських порід.

Розводити і палити багаття можна тільки в мангалах і спеціально відведених для цього місцях. По закінченню зола висипається у водоймище, не на траву і землю.

Сміття, що утворилося після перебування в секторі, після закінчення риболовлі необхідно зібрати і вивезти з собою. Зворотний депозит за дотримання чистоти в зоні риболовлі та відпочинку – 200 грн.

На території озера чистити рибу для приготування можна лише після її зважування охороною та адміністрацією. Усе сміття після цього вивезти.

Адміністрація водоймища не несе відповідальності за збереження цінних речей рибалок у разі їх недбалого ставлення до них (залишені без нагляду цінні особисті речі, аудіо-відео апаратура, мобільні телефони, снасті та спорядження, обладнання та ін.), а також у випадках їх пошкодження внаслідок непередбачених ситуацій, природних явищ, поломок тощо)

У разі втрати або пошкодження майна, що знаходиться на території водойми, а також взятого напрокат або в оренду, рибалок відшкодовує його повну вартість або завдану шкоду.

Заборонено використання в комерційних та рекламних цілях фото-відео матеріалів, знятих на території водойми, без попереднього письмового дозволу з боку адміністрації водойми.

Адміністрація залишає за собою право запровадження нових пунктів Правил та зміни чинних.

Адміністрація або охорона водоймища має право (планово, а також у разі виникнення підозр або надійшов сигналу від інших рибалок) перевіряти кількість, вид снасті та оснащення на вудлищах, попросити пред’явити до зважування улов, до огляду садки, пакети, сумки, автотранспортні засоби та т.п.