Риболовля

Розклад

Озеро ХАРАКТЕР  працює від світанку до заходу сонця (в залежності від пори року) на протязі всього року без вихідних. Дозволений час рибної ловлі – пів дня з 07.00 до 12.00 або з 12.00 до 17.00; цілий день з 07.00 до 17.00

Акція! “Любий каприз за ваші кошти!” Для тих хто любить посидіти довше на закаті дня (після робочого часу водойми з 17.00), діє додаткова послуга – а саме: оренда бесідки 500 грн в час, риболовля 250 грн за час з рибака! (без норми вилову)

  • 1 день – 600 грн (мала 6-8 чол)
  • 1 день – 1800 грн (велика на 15-20 чол)
  • мангал – 50 грн
  • набір шампурів – 50 грн
  • решітка для мангалу – 50 грн
  • казан – 100 грн
  • вудка – 100 грн (застава 200 грн)
  • спінінг – 150 грн (застава 1500 грн)
  • підсаки – 50 грн
  • садка – 50 грн
255184366_431214318713873_1254790500157718133_n

Правила лову на озері ХАРАКТЕР

Озеро «Характер» працює без вихідних, протягом усього року. Дозволений час риболовлі: день з 07.00 до 19.00, пів дня з 07.00 до 13.00 або з 13.00 до 19.00

Риболовля дозволяється тільки за квитками або Подарунковим Сертифікатом, які купуються у охорони або через адміністратора.

Обов’язкова реєстрація в журналі відвідування із зазначенням ПІБ та номер телефону і підписом, як ознайомлення і згоду з діючими правилами водойми.

Один квиток поширюється на одного Рибака: дорослого чоловіка або жінки (яка приїхала рибали сама) та на дітей від 15 років і діє протягом оплаченого часу лову.

Протягом Вашого перебування на водоймі охорона має право оглянути снасті на які йде ловля.

Жінки та діти до 14 років рибалять безкоштовно з Рибаком, з яким вони приїхали!

З одним Рибаком може безкоштовно перебувати на водоймі його сім’я (жінка та діти до 14 років).

Рибу дозволено ловити на три снасті на Рибака.

Наявність садка та підсаки обов’язково!!!

Риба, яка зберігається в особистому садку Рибака позанормою, в кінці лову викуповується Рибаком в обов’язковому порядку!

Вся травмована риба викуповується Рибаком в обов’язковому порядку.

Риба, яку Рибак хоче забрати підлягає оплаті згідно з чинним тарифом водойми.

Риба яка не забирається рибалкою відпускається відразу у водойму.

Після закінчення часу, зазначеного у квитку, необхідно закінчити рибну ловлю і покинути дільницю лову, або, за бажанням, продовжити час перебування на водоймі шляхом узгодження з адміністратором і придбання додаткового квитка.

Спійману рибу продавати / роздавати іншим рибалкам без узгодження з адміністрацією ЗАБОРОНЕНО

Бронювання на вихідні і святкові дні проводиться тільки по 100% передоплаті, яка не повертається уразі не відвідування водойми в зазначений день.

Не дозволяється ловити дітям без присутності батьків або дорослих, які несуть повну відповідальність за безпечне перебування дитини на водоймі.

Адміністрація має право в односторонньому порядку припинити перебування рибалки на водоймі через неадекватну поведінку, алкогольного сп’яніння або за порушення цих правил. В такому випадку вартість риболовлі не відшкодовується.

По закінченню риболовлі увесь улов підлягає обов’язковому зважуванню при виході з території водойми у охорони.

Якщо Ви заходите на територію водойми, Ви погоджуєтеся з тим, що при виході з водойми всі особисті речі на прохання охорони надаються для огляду.

У разі виявлення приховування виловленої риби, оплата її вартості зростає в 10 разів. У разі відмови оплати даний факт розцінюється, як розкрадання за що передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність відповідно до законодавства України.

На території водойми ведеться скрита відео фіксація улову.
Купуючи квиток на риболовлю Ви погоджуєтеся з тим, що фото і відео з Вашою участю може бути опубліковано з вашої згоди на нашому сайті www.belie-kamni.com, групах фейсбук, вайбері тощо.

Після придбання квитка і відвідування водойми гроші не повертаються.

Купуючи квиток або сертифікат на відвідування водойми, Ви погоджуєтеся з усіма вище перерахованими правилами і умовами.

Всю спійману рибу дозволено забирати!

Вся трофейна риба (від 2,5 кг) не входить в норму вилову та рохується окремо!

SEO block

Сайт рыбатекст поможет дизайнеру, верстальщику, вебмастеру сгенерировать несколько абзацев более менее осмысленного текста рыбы на русском языке, а начинающему оратору отточить навык публичных выступлений в домашних условиях. При создании генератора мы использовали небезизвестный универсальный код речей. Текст генерируется абзацами случайным образом от двух до десяти предложений в абзаце, что позволяет сделать текст более привлекательным и живым для визуально-слухового восприятия.

По своей сути рыбатекст является альтернативой традиционному lorem ipsum, который вызывает у некторых людей недоумение при попытках прочитать рыбу текст. В отличии от lorem ipsum, текст рыба на русском языке наполнит любой макет непонятным смыслом и придаст неповторимый колорит советских времен.